FIREMNÍ VEČÍRKY A SOUKROMÉ AKCE

OBČERSTVENÍ A RAUTY

Standardně pro větší akce připravujeme bohaté rauty dle Vašich představ. Můžeme se po e-mailu či osobně domluvit jaké pokrmy byste v rautu rádi měli a s pomocí našeho šéfkuchaře navrhneme raut, který bude vyhovovat Vašim chuťovým buňkám, žaludkům i rozpočtu. Hovězí tataráček, kuřecí miniřízečky, pivovarský guláš, vepřové koleno na pivu, salát coleslaw, obložené sýrové a uzeninové talíře, vegetariánské pokrmy dle výběru, tlačenky a utopenci, vše na co si vzpomenete. Pokud navíc pořádáte soukromý večírek, můžeme Vám na přání uvařit i to co standardně nevaříme. Mají Vaši zaměstnanci v oblibě vepřovou čínu s rýží? Není problém. Kromě rautů můžeme připravit i servírovanou hostinu s polévkou, předkrmem, 4 druhy hlavních chodů a i dezertem. Mimo to na vyžádání zajistíme slané dobroty na stoly nebo sladké zákusky (sweet bar).

Máme široký výběr nápojů, avšak i nápoje můžeme na vyžádání objednat pokud je nepodáváme běžně. Máte ve firmě rádi konkrétní víno nebo u vás všichni pijí džus s vodkou? Máte je mít.

Vždy zpracováváme cenové nabídky předem včetně budgetu/limitu na útratu za nápoje. Můžeme například markování některých nápojů omezit a Vaši hosté si tak budou například tvrdý alkohol hradit sami, pokud ho budou chtít.

Nabídky rautů a občerstvení zpracováváme na míru dle Vašich požadavků a budgetu.

PROHLÍDKY PIVOVARU

Jsme malý pivovar co vaří pivo, které je opravdové. Používáme ty nejlepší technologie a lokální suroviny a i proto je naše pivo tak super! Pokud Vás zajímá jak celý proces vaření probíhá a co se s pivem po uvaření děje, náš sládek Vás rád pivovarem provede a vše detailně vysvětlí. Prohlídky trvají zhruba 30 minut v závislosti na množství dotazů návštěvníků, čím víc se ptáte, tím víc se sládek rozpovídá o všem co by Vás mohlo zajímat. Nadstavbovým zážitkem je také možnost degustace piva přímo z tanku
Na prohlídku najednou můžeme vzít až 15 osob, při větších skupinách zpravidla prohlídek děláme několik zasebou. 

Kromě prohlídek v pivovaru můžeme po domluvě zajistit jako zábavu například fotbálek nebo kapelu.

PRONÁJEM PROSTOR

A TECHNIKY

Kapacita naší restaurace je zhruba 100 míst. Pokud jste skupina větší než 45 osob a rádi byste u nás uspořádali celovečerní či celodenní akci, restauraci pro Vás rádi uzavřeme po domluvě. Dalším benefitem je fakt, že pokud Vaše plánovaná útrata v pivovaru (raut, prohlídka, nápoje) přesáhne výši pronájmu, žádný pronájem si neúčtujeme.
Pro menší skupiny restauraci zpravidla neuzavíráme, ale to není překážkou k super večírku. Raut nebo prohlídku pivovaru Vám rádi zorganizujeme a připravíme v každém případě. Pokud byste i jako menší skupina chtěli restauraci pro sebe, kontaktujte nás a jistě najdeme společné řešení.

V restauraci máme na zdi umístěné dvě velké plazmové televize, které jsou propojené s reproduktory rozmístěnými po celé restauraci. Kromě televizí máme také bezdrátový mikrofon, který je opět napojen na velké reproduktory. Muziku v restauraci také pouštíme přes tyto reproduktory které krásně ozvučí celé prostory restaurace a zahrajeme Vám co si budete jen přát. Možnost hraní vašeho vlastního playlistu na Spotify.

Kromě výše uvedených je možné také vyzdobit tematicky stoly a raut, např. téma Vánočního večírku nebo do barvy něčí narozeninové oslavy.

Ceník pronájmu a dalších technologií Vám rádi zašleme e-mailem na vyžádání.

GALERIE

KONTAKT

Neváhejte nás kontaktovat ať už s dotazy nebo přímo s požadavkem o ceník či přípravu akce. Náš celý tým je Vám k dispozici a rádi Vám poradíme a vše vymyslíme tak, aby byl Váš večírek nebo oslava perfektní. 

Kontaktní osoby:

Tereza Paulíková, provozní restaurace
E-mail: tereza@pivovartahoun.cz
Telefon: 739 880 901

Restaurace
E-mail: info@pivovartahoun.cz
Telefon: 602 580 699

Jiří Schovánek, jednatel
E-mail: jiri.schovanek@jlstream.cz
Telefon: 603 437 578