KAM PRO TAHOUNA

PIVO JEDE

 Lysá nad Labem, Čs.Armády 1221

mobil.:602-324-650, e-mail:lysa@pivojede.cz

Otevřeno:

Po-Pá od 9:00 -16:00

Sobota od 10:00 – 13:00 – PIVNÍ POHOTOVOST od 13:00 do 19:00

NEDĚLNÍ – PIVNÍ POHOTOVOST od 10:00 do 19:00

https://www.pivojede.cz/

~ V nabídce zatím pouze lahvové pivo značky Tahoun.

~ Pivo Jede nabízí i zapůjčení výčepního zařízení.

FALDO

Bobnice

Firma František Formánek – Faldo byla založena v září 1992. Zabývá se velkoobchodním a maloobchodním prodejem potravinářského a doplňkového zboží, distribucí piva a dalších nápojů, provozováním restauračních zařízení a službami v oblasti gastronomie a cateringu.

http://faldo.cz/velkoobchod/

~ V nabídce lahvové i sudové pivo Tahoun.

~ Faldo nabízí i zapůjčení výčepního zařízení.

KAM NA TAHOUNA

SIA RESTAURANT

Praha

Asijské menu restaurace Sia vychází z tradičních receptů, postupů a technologií, které jsme obohatili o zkušenosti a nápady mezinárodního týmu šéfkuchaře Jiřího Štifta. Pod jeho vedením v něm spolupracují kuchaři z Indonésie, Nepálu, Indie, Vietnamu, Thajska, Malajsie, z Moravy i Číny.

~Na čepu můžete obvykle ochutnat našeho Tahouna.

KRÁLOVKA

Bedřichov

Jizerské hory patří mezi nejčistší hory u nás. Chcete-li tedy načerpat energii, vychutnat si svěží horský vzduch, ať již aktivně či relaxačně, dovolená v Jizerkách je pro vás to pravé. Královka se stane Vaším milovaným místem v srdci Jizerských hor.

~Na čepu se zde střídají naše různé speciály i ležáky.

IL PRIMO PIATTO

Praha

Jsme Italská restaurace na Praze 4 a najdete nás blízko metra Budějovická. Z původní krčské usedlosti jsme vybudovali restauraci s krásnými prostory. Věříme, že kvalita je základ a proto na naši pizzu dáváme poctivé italské suroviny té nejvyšší kvality.“

 

~Na čepu můžete obvykle ochutnat naši Vyrovnanou.

PIZZERIA MATYLDA

Lysá nad Labem

Sládci z Tahouna s Matyldou uvařili pivo Matylda jako poctivou jedenáctku, aby se dobře pila a rozjela vaše chuťové buňky. Díky kombinaci českých surovin a moderní technologie Pivovaru Tahoun se podařilo uvařit výborný světlý ležák který vás přiTáhne k dalšímu soustu.

~Na čepu pivo Matylda 11 vařená v Pivovaru Tahoun.

RESTAURACE U GREGORŮ

Nymburk

Restaurace U Gregorů, v širším povědomí známá také jako Géčko, se nalézá v historickém centru bývalého královského města Nymburka. 

~Na čepu pivo Gregorův Ležák vařený v Pivovaru Tahoun.